Przejdź do treści
Strona główna » ARTYKUŁY » OSUSZANIE BUDYNKÓW W TRAKCIE BUDOWY

OSUSZANIE BUDYNKÓW W TRAKCIE BUDOWY

Osuszanie budynków w trakcie budowy nie musi być dużym problem, jeśli dysponuje się odpowiednim sprzętem. Profesjonalne osuszacze powietrza pozwolą szybko wysuszyć daną przestrzeń i znacznie przyspieszyć wszelkie prace budowlane.

Co zyskujemy osuszeniem budynku za pomocą osuszaczy?

  • Usuniemy wilgoć nie tylko z powietrza, ale również ze ścian, podłóg i sufitów
  • Znacząco przyspieszymy prace budowlano-remontowe
  • Możemy prowadzić prace również w okresie jesienno-zimowym
  • Zapobiegamy powstawaniu grzybów i pleśni

Profesjonalne osuszacze powietrza

Odpowiedni sprzęt gwarantuje szybkie uzyskanie pożądanego efektu.

W naszej szerokiej ofercie znajdziecie bardzo różnorodny sprzęt. Od małych osuszaczy wyciągających po 10 litrów wody na dobę, do najmocniejszych, przenośnych osuszaczy dostępnych na rynku, które wyciągają nawet 180 litrów wody na dobę. Zróżnicowany sprzęt pozwala nam zaspokoić potrzeby każdego Klienta.  

Osuszacze powietrza, dzięki mocnej konstrukcji nadają się do pracy w trudnych warunkach, m.in. na budowie. Są łatwe w obsłudze i dają możliwość pracy ciągłej.

Zobacz więcej >> OSUSZCZE <<

NAGRZEWNICE

Ofertę osuszaczy doskonale uzupełniają nagrzewnice.

W przypadku osuszania najlepiej wykorzystywać nagrzewnice elektryczne bądź spalinowe (olejowe). Osuszanie rozpoczynamy od dokładnego uszczelnienia pomieszczenia. Następnie ogrzewamy przestrzeń maksymalnie do 22 st. C, dzięki czemu doprowadzamy do intensywnego odparowania wilgoci z warstw muru. Osuszacze wchłaniają wtedy całą wilgoć z pomieszczenia.   

Szczegółową ofertę dostępnych nagrzewnic można zleźć na naszej stronie: >> NAGRZEWNICE <<

osuszanie osuszacz nagrzewnica master promiennik

Propylery  (cyrkulatory)

Propylery wzmacniają cyrkulację ogrzanego powietrza i przyspieszają proces wyciągania wilgoci zwiększając skuteczność osuszaczy.

Zobacz więcej informacji o dostępnych wentylatorach >>

wentylatory cyrkulatory

Dlaczego po budowie należy osuszyć dom?

Pojawianie się wilgoci w nowo wybudowanym obiekcie jest całkowicie normalne. Do wszelkich prac budowlano-remontowych zużywa się dużą ilość wody. Budynki w trakcie budowy nie są od razu w pełni szczelne – dostaje się do nich również dużo wilgoci z zewnątrz.

Jeśli nie wyciągniemy wilgoci z budynku musimy liczyć się z pewnymi konsekwencjami, m.in. z odpadaniem tynków ze ścian czy z powstawaniem grzybów i pleśni szkodliwych dla naszego organizmu.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram