Przejdź do treści

OGRZEWANIE

Profesjonalne ogrzewanie przestrzeni otwartych oraz zamkniętych

nagrzewnice, promienniki, ogrzewanie sceny koncerty

Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań ogrzewania dla różnorodnych przestrzeni, zarówno otwartych, jak i zamkniętych. Nasza oferta obejmuje najnowocześniejsze systemy ogrzewania, które zapewniają komfort i efektywność energetyczną w każdych warunkach. 

Do ogrzewania wszelkiego rodzaju pomieszczeń wykorzystujemy promienniki elektryczne i spalinowe, nagrzewnice elektryczne oraz nagrzewnice spalinowe. Dodatkowo posiadamy pełne niezbędne okablowanie siłowe i jednofazowe oraz agregaty prądotwórcze od 0,9 do 500 kW. A to tylko ułamek sprzętu, którym dysponujemy. 

Ogrzewanie scen i eventów

Imprezy plenerowe zimą przynoszą niezapomniane doznania i magiczną atmosferę, ale często stają też przed dużym wyzwaniem, jakim jest niska temperatura. To właśnie ona jest największym minusem tych wydarzeń. W takich warunkach odpowiednie ogrzewanie staje się nie tylko luksusem, ale wręcz kluczowym elementem zapewniającym wygodę i przyjemność z brania udziału w zimowych imprezach plenerowych.

Stosujemy wiele sprawdzonych sposób, aby nie tylko dostarczyć ciepło artystom czy uczestnikom wydarzenia, ale również, aby stworzyć wyjątkowy klimat podczas wydarzenia.

grzanie ogrzewanie koncerty scena artyści nagrzewnice promienniki
nagrzewnice spalinowe elektryczne grzanie sceny

Ogrzewanie obiektów, przestrzeni zamkniętych

Bardzo często ogrzewanie przestrzeni zamkniętych, takich jak hale, magazyny, namioty, szklarnie… bywa skomplikowane. Jednak dzięki wielu różnym sposobom grzania, którymi dysponujemy, możemy dostosować ogrzewanie do konkretnych warunków i możliwości obiektu. 

grzanie nagrzewnice dmuchawy

Skontaktuj się z nami:

📞 +48 575 680 260 

📧 biuro@ultrax.pl 

Nasza główna siedziba mieści się koło Łodzi, ale działamy na terenie całej Polski.

Promienniki elektryczne

Idealne do skutecznego ogrzewania kierunkowego. Są niezwykle wydajne i bezpieczne w użyciu. Działają poprzez emitowanie promieniowania podczerwonego, które bezpośrednio ogrzewa osoby i przedmioty w jego zasięgu, a nie powietrze wokół nich. To sprawia, że są idealne do stosowania zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, dostarczając ciepło tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne.

🔹Mogą stać na ziemi, na statywach bądź można je na czymś zaczepić. Jeden zestaw promienników ma moc 3 x 2kW.

🔹Wykorzystują mniej energii w porównaniu z tradycyjnymi metodami ogrzewania, co czyni je bardziej ekonomicznymi i przyjaznymi dla środowiska.

🔹Szybko osiągają pełną moc, zapewniając natychmiastowe ciepło.

🔹Nie emitują spalin ani nie zużywają tlenu, co sprawia, że są bezpieczne do użytku w zamkniętych przestrzeniach.

Promienniki spalinowe

ogrzewanie grzanie promiennik wynajem nagrzewnice olejowe

Promienniki olejowe to specjalistyczne urządzenia grzewcze, które są wykorzystywane w różnych przestrzeniach przemysłowych, warsztatowych, a także na budowach czy podczas eventów. Są cenione za swoją wydajność i niezawodność w dostarczaniu ciepła. Charakteryzują się wysoką efektywnością energetyczną, co sprawia, że są ekonomiczne w użytkowaniu. Są wyposażone w bezpieczne systemy kontroli, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

🔹Idealne do szybkiego ogrzewania dużych przestrzeni, nawet w ekstremalnych warunkach.

🔹Skutecznie dostarczają ciepło, bez ruchu powietrza. 

🔹Są łatwe do przenoszenia i ustawiania w różnych lokalizacjach.

Nagrzewnice spalinowe

nagrzewnica master spalinowa olejowa ogrzewanie rękaw grzewczy

Nagrzewnice spalinowe są potężnymi urządzeniami, idealnymi do ogrzewania dużych, otwartych przestrzeni. Są zasilane olej napędowy, i skutecznie ogrzewają duże powierzchnie. Ich wyjątkową cechą jest możliwość połączenia z rękawami grzewczymi, co pozwala na efektywne dystrybuowanie ciepła w określonej przestrzeni. Dzięki temu nagrzewnice te są wyjątkowo efektywne w ogrzewaniu dużych powierzchni, zapewniając jednocześnie optymalne rozprowadzenie ciepła.

🔹Doskonałe do szybkiego podnoszenia temperatury w dużych przestrzeniach, takich jak place budowy, hale przemysłowe czy magazyny. Oraz do ogrzewania przestrzeni otwartych z wykorzystaniem rękawów grzewczych. 

🔹Ze względu na spalanie paliwa, konieczna jest odpowiednia wentylacja w miejscu użytkowania. 

🔹Są dostępne w różnej mocy i w wersji z jednym bądź z czterema rękawami grzewczymi.

Nagrzewnice elektryczne

Nagrzewnice elektryczne to wydajne i wszechstronne urządzenia do ogrzewania, które znajdują zastosowanie zarówno w przestrzeniach zamkniętych, jak i otwartych. Są idealne do miejsc, gdzie potrzebne jest szybkie i efektywne rozprowadzenie ciepła. Do niektórych z nich można także dołączyć rękaw grzewczy i nakierować ciepło w konkretne miejsce.

🔹Nie produkują spalin, co czyni je idealnymi dla zamkniętych przestrzeni, takich jak warsztaty, magazyny czy namioty.

🔹Pozwalają na łatwe dostosowanie poziomu ciepła do konkretnych potrzeb.

🔹Są lekkie i łatwe do przenoszenia, co pozwala na szybką zmianę lokalizacji ogrzewania.

🔹Wyposażone w zabezpieczenia przed przegrzaniem i inne systemy bezpieczeństwa.

Koksowniki

Element, który dodaje wydarzeniu wyjątkowego charakteru. 
Proponujemy palenie drewnem, dzięki czemu osiąga się piękny ogień oraz ładny zapach. Koksowniki nie tylko dają możliwość ogrzania się uczestnikom wydarzenia, ale również stanowią piękny element dekoracyjny. 

Skontaktuj się z nami:

📞 +48 575 680 260 

📧 biuro@ultrax.pl 

Nasza główna siedziba mieści się koło Łodzi, ale działamy na terenie całej Polski.

Ogrzewanie scen, koncertów artystów, grzanie na scenie, nagrzewnice wynajem, wypożyczalnia sprzętu Konstantynów, Lutomiersk, wynajem nagrzewnic, nagrzewnice z obsługą, grzanie sceny, dmuchawy sceniczne, 

Facebook
Instagram